HIRDETÉS

Halász-Szabó (Kelemen) Adrienne beszélgetései (14)

Kommentált beszélgetések (8) Válaszok Utolsó aktivitás

"Kedves Anna! Ez úton szeretnék jelentkezni erre a munkára.. A képeimet és  referenci…"

Halász-Szabó (Kelemen) Adrienne Márc 2, 2012 választ adott Női modellt keresek - forgatásra / fotózásra részére

13 Júl 17, 2012
Adryenne válaszolt

"Szia Az e-mail cím jó. :) De próbálhatod így is.. eva.mathe@5x9.hu "

Halász-Szabó (Kelemen) Adrienne Szept 22, 2010 választ adott Fizetős Munkalehetőség!!! Informatikai cég hosstesseket keres!!! részére

16 Szept 23, 2010
Serkédi Gabriella válaszolt

"Elküldtem a freemailes címre a jelentkezésem. Kérlek , ha nem kaptad meg ott sem jel…"

Halász-Szabó (Kelemen) Adrienne Ápr 30, 2010 választ adott Manöken lányok figyelem! részére

8 Máj 1, 2010
Hegyi Magdi válaszolt

"Hi! I would like to know a little bit more about this opportunity if possible. You c…"

Halász-Szabó (Kelemen) Adrienne Ápr 17, 2010 választ adott Models, Hostess Attention!we are looking for girls with very good english skills for a 2 days long work ( hostess )at the beginning of May! Write us here at first! részére

8 Ápr 22, 2010
Winke Adrienn válaszolt

"Ha nem adod meg a számod, nem fognak zaklatni!!! Sztem ez ilyen egyszerű.. Ha meg me…"

Halász-Szabó (Kelemen) Adrienne Dec 15, 2009 választ adott Zaklató fotósok részére

32 Jan 13, 2010

"Szia! :) Érdekelne a munka amennyiben megfelelek.. :) Üdv, Adrienne"

Halász-Szabó (Kelemen) Adrienne Nov 30, 2009 választ adott katalógus fotózáshoz modelleket keresek részére

104 Dec 11, 2009
Sárosi Zoltán válaszolt

"Kedves Gábor, Érdekelne a májusi fotózás, amennyiben megfelelek. Képeimet az adatla…"

Halász-Szabó (Kelemen) Adrienne Ápr 16, 2009 választ adott TFCD: Ingyen fotózás a képekért cserébe részére

126 Márc 4, 2014
Simon Kristóf válaszolt

"Szia, engem érdekelne ez a munka, ha lehetséges szeretnék részt venni benne, persze…"

Halász-Szabó (Kelemen) Adrienne Jan 6, 2009 választ adott '30-as modelleket keresünk részére

8 Jan 18, 2009
magyar gabor válaszolt

RSS

© 2020   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek