Az összes beszélgetés címkézett 'sminkes' (13)

Beszélgetések Válaszok Utolsó aktivitás

2015.11.25i forgatásra keresünk TFCD alapon SMINKESt, nagyon alap sminkhez

A jelentkezéseket várjuk ide: gabor@kellegy.hu és piltner.peter@gmail.com Táncos lassítós videót forgatunk, jó lesz :)

Indította: Baksa Gábor

0 Nov 22, 2015

Állásajánlatok a Szabó Imre Szalonoknál

A Szabó Imre szalonok 30 éves szakmai múltra visszatekintő szépségszalonok Szabó Imre mesterfodrász, és Szabó Éva mesterkozmetikus jóvoltáb…

Indította: Barna Alexandra

0 Nov 13, 2014

Sminkest keresek!

Tfcd alapon keresek sminkest április 27-i és május 16-i bemutatókra! Az április 27-én a Kertészeti Szakkiállítás és Vásár keretein belül me…

Indította: Károly Noémi

0 Ápr 22, 2013

Team kerestetik!

Április 27-i (Kertészeti Egyetem) és május 16-i (Forrai Magániskola) divatbemutatókra és azokat megelőző fotózásra keresek 5 lányt TFCD ala…

3 Márc 6, 2013
Károly Noémi válaszolt

Sminkest keresek budapesti fotózásokhoz szeptember 29.-re (Most szombat)

Sziasztok! Reális áron dolgozó, referenciákkal rendelkező sminkest keresek, most szombatra (szept.29.) budapesti fotózásokhoz kellene elkés…

Indította: Csapó János Gábor

0 Szept 24, 2012

TFCD fotózás

Keresek sminkest és modelleket. Női férfi egyaránt érdekel. Nekem a haj számít, különböző fajta fotók lennének akár a modell saját egénisé…

Indította: Turcsányi Viktória

25 Aug 7, 2012
Turcsányi Viktória válaszolt

RENDHAGYÓ TRAUMA MAKE-UP WORKSHOP!

TRAUMA MAKE-UP WORKSHOP „Ne csak nézd, csináld is!" Szeretettel meghívunk, a 05.12-én (szombat) tartandó : RENDHAGYÓ TRAUMA MAKE_UP WORKSH…

Indította: Budapesti Sminkiskola

0 Máj 5, 2012

Sminkest keresek TFCD fotózáshoz

Sziasztok! Felvételi mappámba készülő fotókhoz keresek sminkest TFCD alapon, fotókért cserébe. 4 különböző sminket kellene elkészíteni, Bud…

0 Márc 4, 2012

Sminkest és fodrászt keresek divatbemutatóhoz

Sziasztok! TFCD alapon keresek sminkest és fodrászt januári divatbemutatóhoz, és hosszabb távú együttműködés miatt. A koncepció a '60-as é…

0 Dec 4, 2011

Kezdő sminkest, fodrászt keresek

Alkalmi Fotózásokra keresek hajasokat és sminkeseket, akik segítenének a modell felkészítésében a fotózáshoz. Főleg kezdő, de tehetsége…

Indította: Banka Péter

2 Okt 27, 2011
Somodi Melcsi válaszolt

RSS

© 2020   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek