Sziasztok!

Szeretnénk egy szép erdőben, május 12-én különleges hangulatú fotózást tartani. 2 lány és egy fiú modellre lenne szükségünk, TFCD alapon. Kérem, hogy jelentkezzen akit esetleg érdekel...

Megtekintések: 421

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Érdekelne engem is a fotozás. Hány órakor lenne?
Üdv.
Andi
szia! örülnék neki:)
Szia Fanny! Sajnos megtaláltuk a modellt az erdős fotózásra, de remélem ez nem szegi kedved, és még kereshetlek a közeljövőben. Köszönöm: Szitás Judit

Gyenes Fanny mondta:
Szia! Engem is érdekelne!
Üdv: Fanny
Szia Flóra! Sajnos megtaláltuk a modellt az erdős fotózásra, de remélem ez nem szegi kedved, és még kereshetlek a közeljövőben. Köszönöm: Szitás Judit

Partl Flóra mondta:
szia!
engem is érdekelne!
Flóra
Szia Annamari! Sajnos megtaláltuk a modellt az erdős fotózásra, de remélem ez nem szegi kedved, és még kereshetlek a közeljövőben. Köszönöm: Szitás Judit

Ádám Annamária mondta:
Szia!

engem is érdekel.

Üdv:
Ancsi
Szia Bea! Sajnos megtaláltuk a modellt az erdős fotózásra, de remélem ez nem szegi kedved, és még kereshetlek a közeljövőben. Köszönöm: Szitás Judit

Balogh Beáta mondta:
Szia!

Érdekelne a fotózás engem is! :)
üdv.: B.Bea
Szia Emese! Sajnos megtaláltuk a modellt az erdős fotózásra, de remélem ez nem szegi kedved, és még kereshetlek a közeljövőben. Köszönöm: Szitás Judit

Emese mondta:
szia, érdekelne a fotózás
üdv.: Emese
Szia Gabi! Sajnos megtaláltuk a modellt az erdős fotózásra, de remélem ez nem szegi kedved, és még kereshetlek a közeljövőben. Köszönöm: Szitás Judit

Gáspár Gabriella mondta:
Szia!
Engem nagyon érdekelne a fotózás.
üdv.: Gabriella
Szia Andi! Sajnos megtaláltuk a modellt az erdős fotózásra, de remélem ez nem szegi kedved, és még kereshetlek a közeljövőben. Köszönöm: Szitás Judit

Nagy Andrea mondta:
Szia!:)Érdekelne a fotózás nagyon is!!:)
Szép Napot!:)
Üdv:Andrea:)
Szia Erika! Sajnos megtaláltuk a modellt az erdős fotózásra, de remélem ez nem szegi kedved, és még kereshetlek a közeljövőben. Köszönöm: Szitás Judit

Gelencsér Erika mondta:
Érdekelne a fotózás!:) Várom válaszod!:)
Szia Luca!Sajnos megtaláltuk a modellt az erdős fotózásra, de remélem ez nem szegi kedved, és még kereshetlek a közeljövőben. Köszönöm: Szitás Judit

Antoni Luca mondta:
Szia!Engem is érdekelne a dolog!
Szia Ardienn! Sajnos megtaláltuk a modellt az erdős fotózásra, de remélem ez nem szegi kedved, és még kereshetlek a közeljövőben. Köszönöm: Szitás Judit

Muraközy Adrienn mondta:
Szia!
szívesen lennék az egyik modell!
üdv,
Adri

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

© 2019   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek