Feltétel: 16-22 év, legyél különleges arcú, nem feltétlen szép, de tökéletes bőrű, minél magasabb, kreatív és rendelkezz jó kommunikációs készségekkel. Kezdő és tapasztalt modelleket keresek, akik jártasak színpadi szereplésben vagy úgy érzik szívesen kipróbálnák magukat. Majd jelentkezz az info@zuii.hu email címre és elküldöm a munkával kapcsolatos részleteket.

Megtekintések: 204

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Sziasztok!
Köszönöm, a sok jelentkezőt, sikerült kiválasztanunk a modellt a munkára. Mindenkit elmentettem és ha lesz újabb lehetőség akkor jelentkezem.
Üdvözlettel
Mariann
Szia! Jelentkeznék a munkára jelentkeztem e-mail-ben.
köszönettel: Mahlmeister Zsuzsa
Szia! Engem is érdekelne a dolog! Köszi Niki
Szija :)
183cm, jártas vagyok a színházba táncosként... és a kifutón modellként is :)
szeretnék jelentkezni :)
Szia Mariann!

Jelentkezni szeretnék a munkára!

Üdv: Büki Zsófi
Üdvözöllek!

Szeretnék jelentkezni a munkára.

Üdvözlettel:

Vivien
Jelentkeznék.....:)
Sziasztok Lányok!

Köszönöm, a sok jelentkezést, hamarosan mindenkinek válaszolok. Kérlek, benneteket, hogy küldjetek adatokat magatokról illetve csatoljatok minimum egy db arc fotót de a legjobb az lenne ha egész alak is lenne hozzá. DE 2 db fotó elég, köszi:-), csak a legjobb érdekel:-)
A pontos információkat küldöm amint kiválasztottam a modelleket, de kizárólag annak akinek van esélye a munkára.
Vannak bizonyos feltételek, kérlek vegyétek figyelembe, mert olyan személyt úgysem választok ki aki nem felel meg az alapkövetelményeknek. Megértéseteket köszönöm!
Az adatok amire szükségem van:
Mell-Derék-Csípő bőség
Testmagasság
Lábméret
Szemszín
Hajszín (Ami jelenleg van és nem az eredeti:-)
A fotók jelenlegi állapotot tükrözzenek, nem baj ha amatőr képek, sőt ha van esetleg smink nélküli kép akkor az mégjobb.
Alap követelmény: 14-22 év, természetesen lány, azthittem ez egyértelmű de úgylátszik mégsem:-) most a fiúk ne jelentkezzenek:-)
Hosszú haj, minimum váll középig érő
Magasság: Minimum 173-175 de minnél magasabb vagy és vékonyabb, csontosabb arcú annál nagyobb az esélyed
Nem feltétlenül természetes szépségeket keresek, sokkal inkább érdekes, kifinomult arot, lehet teljesen kezdő de lelkes.
Legyél megáldva egy kis színészi tehetséggel, de minimum tudd eljátszani az adott szerepedet és eladni amit létrehozok az arcodon!
Sminktetoválás és egyéb tetoválás, piercing kizárt!
Szoláriumozott bőrűek kizárt!
170 cm alattiak kizárt!
Hát nagyjából ennyi!
Üdv mindenkinek!
Mariann

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

© 2019   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek