segítsetek megtartani az oldal színvonalát!

Megtekintések: 784

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

jogos. köszi!
http://www.modellonline.hu/profile/ToserJuditDianna
Mik ezek? Hát komolyan. Nem látszik belőle semmi...
Bár ez már régi topic, de valóban fontos a fotók színvonala. Elég gáz, mikor valaki felrak egy képet profilként, és abból is csak annyi látszik, hogy valaki a szőnyegén fekszik otthon a bútorok közt...
A nap költői kérdésére a válaszom: sehogy! És igazából nem is nagyon aggódnék miatta a helyedben. Aki ilyesmin megsértődik, hát nem nagy kár érte...

magyargabor mondta:
kicsit elmélkednék itt hangosan, hátha lesz eredménye.

tudjátok mit nem értek? ha van egy modell (de lehet akár fotós is), akinek van mondjuk 2 nagyon jó képe, akkor minek rak mellé 10 nagyonrosszat?
ha csak a 2 jót hagyná itt fent, tök jó imidzse lenne, és valszeg születnének további jó képei, profi partnereket találhatna.

viszont így a 10 rossz kép elnyomja ezt a 2 jót is, és csak a (rossz)többség emléke marad meg a nézőben. így sokkal kevesebb eséllyel lép előrébb szakmailag.

emberek, nem a mennyiség a lényeg! :)

viszont ha kitörlöm a 10 rosszat, akkor nem csak az oldal színvonala emelkedik hanem az ő profiljáé is, azaz segítek neki, de valszeg nem így fogja felfogni és meg fog rám sértődni.

a nap költői kérdése: hogy lehetne ezt úgy managelni, hogy ne legyen belőle sértődés? :)
ezen már én is gondolkodtam. lehet hogy a csoportos feltöltési lehetőség miatt nincs kedv rá:) belegondolnak hogy mennyi lenne mind a húsz kép stábinfoját kitölteni.

pedig tényleg hasznos lesz több szempontból is. próbálgattam a google-be beírni random modell neveket közülünk, és a legtöbbször az első oldalon ott volt a modellonline-os profilja. és még nincs 2 hete hogy megy az oldal

de az is lehet hogy ez most a "feltöltési szakasz", mindenki feltesz sok képet az eddigi munkásságából, aztán később csak az újakat tesszük fel, és lesz idő beírni.
kicsit elmélkednék itt hangosan, hátha lesz eredménye.

tudjátok mit nem értek? ha van egy modell (de lehet akár fotós is), akinek van mondjuk 2 nagyon jó képe, akkor minek rak mellé 10 nagyonrosszat?
ha csak a 2 jót hagyná itt fent, tök jó imidzse lenne, és valszeg születnének további jó képei, profi partnereket találhatna.

viszont így a 10 rossz kép elnyomja ezt a 2 jót is, és csak a (rossz)többség emléke marad meg a nézőben. így sokkal kevesebb eséllyel lép előrébb szakmailag.

emberek, nem a mennyiség a lényeg! :)

viszont ha kitörlöm a 10 rosszat, akkor nem csak az oldal színvonala emelkedik hanem az ő profiljáé is, azaz segítek neki, de valszeg nem így fogja felfogni és meg fog rám sértődni.

a nap költői kérdése: hogy lehetne ezt úgy managelni, hogy ne legyen belőle sértődés? :)
Renzo: kell irányzat, mert különben a sokadik fotófeltöltő lesz.
jelenleg így van kiírva: "...divatszakmában vagy modellfotózásban tevékenykedők..." ami azt jelenti hogy benne van a fashion (nyilván én szeretném ha ez lenne a túlnyomó része a képeknek), playmate, glamour, akt, és egyéb modellfotók
ami nincs benne: (ilyen képeket már töröltem a fotók szekcióból): gyerekfotó, esküvői fotó, amatőr minőségű fotók.

ez a fotók szekcióra vonatkozik. bármilyen képeket fel lehet rakni a saját profilba, a blogba, és a fórumba is.

kb ezt szeretném. de még nincs "kőbevésve" semmi:), nem akarok elhamarkodottan nagy döntéseket hozni

(még 2 szó a fashionről: 1 - szeretem;), 2 - ha jól tudom nincs egy magyar site sem, ami összefogná, pedig kellene neki nagyobb publicitás :))
jogos a felvetésetek :) nyiván látható a kiemeltekből hogy mi az irány, csak nekem el kell dönteni hogy hol legyen az a bizonyos vonal amit meg kéne húzni. és ahhoz kicsit mennie kellene az oldalnak, ez nagy döntés. első körben már az is jó lesz ha tényleg csak szakmabeliek maradunk.

nem tudom hogy ha fashion lenne akkor maradna-e élet :)

még kérek kis időt :) és várnám a véleményeket is ha lehet
Ez fogalmazodott meg bennem is, hogy akkor most hol is van ez leirva hogy ez csak divat es nem pedig aktfotosok es modellek oldala ez. Mert ha igy van, OK, csak akkor tisztazzuk, javitsa ki az oldal cimet az Admin es kesz...

Gelner Lóránd / Renzo mondta:
hmmm lehet az én szemem rossz, de az oldal címe: magyar modellek és fotósok közössége.... alcímet viseli
aláírom, érzem és tudom az oldal rejtett irányát, de ameddíg ez nem divat közösség addig a felvetésed se értem.
csak halkan mondom
nincs semmiféle szript :) nemtom honnan jött ez a téves info
FM MAGAZIN mondta:
Hát ez így nem fog működni szerintem.... Az én fotóimat ne szortírozza ki semmilyen script, mert az itteni nagyérdeműnek nem tetszik.
(A site az jó, gratuláció Gábornak)

Nem hiszem hogy barkinek eszebe jutna kipontozni a kepeidet, meg akkor sem ha az egyeni izlesenek egyebkent nem tetszik, mert nem ezekrol szolt a topiknyito felvetes. Egyebkent nekem az a velemenyem hogy nem baj illusztracio vagy felirat van egy foton, ha az valoban valamilyen celt szolgal (pl egy tearsheet vagy megjelent, valodi reklamfoto kliensnek, nem a sajat site-od reklamja), vagy ha kicsiben a sarokban ott a copyright notice OK, de ami 1-2 fotodon van az tulzas (4. keped pl.). Szerintem. De ez mas tema.
Egyebkent meg nem egyszeru a dolog mert pl. egyszer voltam zsuritag a fotozz.hu egyik palyazatan es amikor minden rossz tucatfotot elkuldtem a f*szba akkor volt sertodes boven, hogy en nem ertek hozza. Amin lehet vitatkozni csak nem erdemes. De mivel ez itt nem verseny, nem hiszem hogy hasonlo problemakkal kellene szembeneznie az adminnak. A torlesek nagyresze "modell"-ek albumabol lesz, nem fotosokebol.
My2c :)

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

© 2020   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek