segítsetek megtartani az oldal színvonalát!

Megtekintések: 784

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

köszönöm!
olyan biztos nem lesz hogy script dob ki fotót, olyan sem hogy az egyesre osztályozottakat vakon kidobom, de majd szűrni kell valahogy a képeket. ez biztos.
(nekem sok fotód a mindenféle felirat miatt nem tetszik. mivel ez egy fotós oldal, nem egy reklámokat vagy kiadványokat bemutató site, szerintem nem vagyok ezzel egyedül.)
ok, ha jól működik és nincs belőle vita/sértődés, akkor marad így. alatta lehet látni a legújabbakat is, az rögtön frissül, de később moderálódik is. a régebbiekből is még talán teszek ki, de nem biztos. ha beáll az oldal úgysem lesz ennyi frissülés, követhető lesz minden. csak annyi szerintem, hogy nem kéthetente frissül az egész, hanem mondjuk 1-2naponta 1-2 képpel, ahogy felkerülnek olyanok.

igen, a kis képeket sokszor törlöm is, de a kiemeltek közé biztos nem fog bekerülni kicsi...
hello!
köszi! de azzal még többet segítesz (és mindenki más is), ha osztályozod a képeket. csak adj neki egy egycsillagot, gyorsabb is mint a linket bemásolni ide :)

Kalmár Lajos mondta:
Sziasztok én is szívesen segítek kiszűrni a ránézésre se ide illő képeket. Alkalmanként beteszek ide pár linket és akkor majd megnézitek, és eldöntitek, hoyg jogos-e vagy sem.

Lali
Srácok / lányok, van egy ötletem
A jobb oldalon sűrűn megjelenő webcam-es, szekrénysoros képek kiküszöbölésére. :)

van olyan opciója a motornak, hogy az adminok ki tudnak emelni fotókat.
most próbaképp kiemeltem néhányat, osztályzat szerint sorbarendezve. most ezek látszanak felül, alatta az új fotók (most ezt kérem ne vegyétek komolyan, és senki ne kezdjen el rajta gondolkodni hogy ha ez kintvan, emez miért nincs:) - még tesztfázis!)

a jövőben mondjuk naponta egyszer vagy kétszer átnézné egy admin a frissülést, megnézné a jó és jól osztályozott képeket, és kiemelné a legjobbakat.

így oldalt/felül mindig csak jó képeket látnánk.

nyilván mellette ugyanúgy moderálnánk az amatőr képeket.

mit gondoltok?
később ha több admin lesz vagy jobban ráérünk, ez sűrűbben is frissülhet majd mint naponta 1x.

nem akarom hogy verseny legyen az oldalon, ez nem a fotózz.hu, viszont nem is a modellvilag.hu vagy myvip hogy tele legyen mindenféle képekkel.

azt hiszem ez jót tesz az oldal színvonalának, és talán elősegíti a fotók osztályzását. (sok egyes: töröljük, sok ötös: kiemeljük)
hm? vélemény?
hello
ez nagyon jó ötlet.
lehetne nyitni egy topicot vagy egy klubbot, és a törlés után megírhatnánk neki üzenetben, hogy itt tud keresni fotóst magának.

a klub talán azért lenne jó, mert eleve csak olyan fotósok lépnének be, akik vállalnak ingyen fotózást. mit gondoltok?
nos, kezdenek jönni a kompaktkamerás-szekrénysoros képek :/ :)
írtam már egy hírt itt, és töröltünk is pár képet ami mélyen a színvonal alatti volt.

Kétféleképp tudnátok segíteni megelőzni a 'romlást' :)
1: ha láttok olyan képet vagy albumot, ami 100% hogy nem való erre a szájtra, linkeljétek be ide, és törli egy adminisztrátor
2: használjuk a képek osztályzását! ha valami nagyon nem tetszik, adj rá egy egyest. időnként majd sorbarendezzük, és töröljük a sok egyest kapott képeket, ha úgy látjuk hogy jogos.

(Ugyanakkor érdemes a tetsző képeket is értékelni - pozitívan -, mert elismerés az alkotóknak, és a legjobbak szerint sorbarendezve a képeket, ezek lesznek az első oldalakon.)

segítsetek, hogy megelőzzük a leépülést! :) köszi!!

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

© 2020   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek