Sziasztok!

Csinos lányokat keresek egy  julius elejen megrendezésre kerülő debütáló márka nagyszabású divatbemutatójára.Profi fotósok, illusztris vendégkör jelenlétével.

Várom a jelentkezéseket!

Megtekintések: 943

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Holnap minden kedves érdeklődőt várunk a meghirdetett castingra!:)

Még egyszer a fontosabb információk

A Bridget&Olivia márka debütáló 2014/2015 Fall/Winter kollekciójának nagyszabású "pre order" bemutatójára keresünk csinos, catwalkon járni jól tudó lányokat.
A divatbemutató 2014. julius 17.-én kerül megrendezésre Budapesten, a Raqpart nevű helyen (Lánchíd Pesti hídfő).
A castingot 2014. julius 2.-án szerdán16:00-tól tarjuk a 6.ker Ó utca 9. szám alatt. Kérlek benneteket a pontos érkezésre.

szia!

engem is érdekelne a lehetőség! nikolettferenczi7@gmail.com

Szia! 

Én is szeretnék jelentkezni a divatbemutatóra.

Email címem: tarjanyi.imola@gmail.com

Üdv: Tarjányi Imola

A divatbemutató 2014. julius 17.-én kerül megrendezésre Budapesten, a Raqpart nevű helyen (Lánchíd Pesti hídfő).
A castingot 2014. julius 2.-án szerdán16:00-tól tarjuk a 6.ker Ó utca 9. szám alatt. Kérlek benneteket a pontos érkezésre.
Részvételeteket jelezzétek, illetve további infókért az fgfashion74@gmail.com e-mail címre írjatok!

Szia!

Engem is érdekelne a bemutató!

megyeriroxi@freemail.hu

Üdv: Megyeri Roxi

Szia!

Szeretnék jelentkezni a divatbemutatóra! Profilomon találsz néhány képet rólam. Ha úgy gondolod, hogy alkalmas lennék, állok rendelkezésedre.

E-mail: fannilaura9@freemail.hu
Tel.: 06-20-208-3531

Üdv.: Fanni

Szia!

Engem is érdekelne a lehetőség! E-mail címem: kanita@index.hu 

Köszi! 

Szia! Engem is érdekel mindenképpen a divatbemutató! :-) E-mail címem: bernadett.banszki@freemail.hu

Szia. Engem is érdekelne a divatbemutató. Email: tantos.kati@freemail.hu

Szia.
Szeretnék jelentkezni a bemutatóra.
E-mail címem: s.dorina97@hotmail.com

Dorina:))

Szia!
Szeretnék jelentkezni a divatbemutatóra.
email: kovacssymonetta@gmail.com

Szia.
Érdekelne a divatbemutató.
Bővebb informaciót esetleg eltudnal küldeni ?!
Amennyiben fotóim felkeltették érdeklődésed,kérlek jelezz vissza az evelin.szarka56@gmail.com vagy a nyuszoka95@freemail.hu e-mail címen.
Válaszod előre is köszönöm.

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

© 2020   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek