Sziasztok!

Novemberi divatbemutatónkhoz keresünk modelleket, akik tanultak járni és természetesen mozognak a kifutón.

Neves divattervezők kollekcióit és kiegészítőit kell bemutatni, egy koreografált divatbemutató kereteiben.

Mit kell tenned? 

• Olvasd el figyelmesen a kritériumokat!
  • Ha megfelelsz mindnek, jelentkezz itt ! ( NÉV, MÉRETEK, TELEFONSZÁM + min.3 kép rólad)
  • Amennyiben megfelelőnek találtunk a munkára, az általad megadott telefonszámon értesítünk a casting időpontjáról!(E-mailen, nem értesítünk senkit!)

Feltételek / Kritériumok:

• Minimum magasság: 175cm
  • Kizárt : Szilikon Mell, Póthaj, Extrém Hajfestés
  • Életkor: 20+
  • Tanult járás
  • Fashion vagy Glamour modell
  • kifutói tapasztalat
  • TELEFONSZÁM

Szeretettel várjuk a jelentkezéseket!

Üdvözlettel:WP-Media Group

Megtekintések: 2743

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Szia!

Szeretnek jelentkezni.

Nev: Somogyi Dora

Kor: 27

Méreteim:

- magasság 175cm

- súly: 54kg

- mell-derék-csípő: 88-61-91

- konfekcióméret: 36

- cipő: 39

Telefonszámom:

+3630-857-4560

Szia Niki,

Szeretnék érdeklődni, hogy pontosan mikor lesz a bemutató és, hogy mennyi a modellek díjazása?

köszi,

Kata

Szia!

Szeretnék jelentkezni a munkára!

Magasság: 178 cm

Méretek: 90-64-93

Telefonszám: 30/3322717

Sziasztok!

Jelentkezzhettek még nyugodtan! A bemutató Novemberben lesz, tehát november első hetében megírom hogy kiket választottunk ki!

Addig is hajrá :)

Nki

Sziasztok lányok! 

Szeretnék mindenkit óva inteni egy férfitől, aki állítása szerint innen nézte ki a tel.számomat! Fotósnak adta ki magát, először ismeretlen számról, majd erről hívott: 06-30/732-6515 (Horváth Gábor). Azt mondta, van egy közös ismerősünk, de persze, nem akarta megmondani, hogy ki az. Olaszországba szeretne engem meginvitálni valamiféle fotós találkozóra novemberben, de mindezért nem tud fizetni. Majd felvetette, hogy reklámfilmeket is szokott csinálni, de többnyire aktot, félaktot, és ezek nagyon jó pénzkereseti lehetőségek! Ennek ellenére se honlapja, semmije. Azt sem volt hajlandó elárulni, hogy ugyan milyen cégekkel, ügynökségekkel szokott együtt dolgozni. Továbbá azt erőltette, hogy személyesen találkozzunk. Mondtam, hogy amíg nem tudja bizonyítani, hogy nem egy csaló, addig szó sem lehet róla. A hangján hallatszik, hogy nem beszél tisztán magyarul, akkcentusa van. (Felvidéki, erdélyi stb. passz nem tudom) 

Azt szeretném leszögezni, hogy semmi bizonyítékom arra, hogy nem egy normális, tisztességes ember. Csak gyanús.

Niki! Tőled azt szeretném kérni, hogy ha van rá lehetőség, inkább találjunk ki mást a tel.szám megadására, mert itt bárki kinézheti a netről! :(

További szép napot!

Igen :) Telefonszám+3 kép csatolva!

Niki
Zsuska mondta:

hol lehet jelentkezni? itt?

Szia!

Szeretnék jelentkezni,igaz hogy nem vagyok még 20 éves, de 8 éves korom óta dolgozom és külföldi munkáim is voltak már.Sok  hazai tervezővel dolgoztam már minden féle ruha vagy ékszer stílust bemutatva, nagyon gazdag referenciám van!Bővebb képek találhatóak rólam Facebokk:Szeszil Bianka Horváth.

Adatok:

- magasság:177 cm

- konfekció méret: 36

- mell:94 cm

- csipő:92 cm

- derék:67cm

- cipő méret: 40

Telefon szám: 06 20 416 43 04

Mellékletek:
Sziasztok Nyers Martina vagyok.
Magasság:180cm
Mell,Derék,Csípő: 86/63/90
Telefonszám: 0630 715 29 39

Szia!

Szeretnék jelentkezni én is.

Adataim:

Magasság: 175

Mell-derék-csípő: 85-61-89

Cipő: 37

Kor: 20

Mobil: 20/3775050

Üdv: Zsuzsi

Igen

De a castingon mindent elfogunk mondani, amit tudni kell!

Üdv: Niki

Somogyi Dóra mondta:

szia!

ez fizetos munka lenne?

koszi, udv

dori

szia!

ez fizetos munka lenne?

koszi, udv

dori

Szia!

Szeretnék jelentkezni erre a munkára. Az adataim: