FIGYELEM!

"KREA-7" címmel az őszi napok szépségét ki/felhasználva fotózást szervezek, melynek keretét csak a kreativitás határa szabja meg.

A projekthez, mely közös ötletek alapján valósul majd meg, szükséges: tervező(k), fotós, modell(ek), sminkes, fodrász.

Más- más nap, más- más helyszín.

A lényeg, hogy megragadd az adott pillanat szépségét és hozd ki belőle a maximumot!

Ha esik, akkor abban lásd meg az alkotási képet, a koncepciót, azt tedd eladhatóvá.

Itt a legőrültebb ötlet is helytálló lehet!

Ha a Sors, máshogy rendezi, az még izgalmasabb lehet, hisz kihívásokkal teli feladatok elé állít.

A résztvevők egy élménnyel és egy alkotási képességüket megjelenítő képsorozattal lesznek gazdagabbak, valamint ezt különböző fórumokon megjelenítve a nevük feltüntetésével még sikeresebbé, ismertebbekké válhatnak.

Ugye nem akarsz kimaradni?:)

Az időpont a "Krea-7 csapat" megléte esetén konkretizálódik.

A helyszínt a pillanatnyi képzelet szüli, s a közös megbeszélés, a többlettartalom realizálja.

Jelentkezz, ha őrülten kreatív vagy, s alkalmasnak tartod magad a feladatra/ megmérettetésre!

Megtekintések: 1535

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Szia! Jelentkeznék, mint modell! :) novodonszki_marky@hotmail.com

Sziasztok!:) Szeretnék jelentkezni mint modell.

Email: nikcso16@gmail.com

Hali,én is jelentkeznék mint modell:)

Szia!

Én is jelentkezni szeretnék modellnek, Képek az adatlapomon, ill. további információk rólam.

Szép napot!

Lívia

szia! szeretnek jelentkezni, mint modell

Sziasztok!
Jelentkezni szeretnék mint modell .
Méreteim : 174 cm , 86-64-89
Képeimet az adatlapomon megtudod nézni !

Köszi

Sziasztok!

Jelentkezni szeretnék, mint modell.

Köszi

Szia!

Szeretnék jelentkezni mint modell.177 cm magas vagyok,méreteim:81-59-85.A képeimet itt meg tudod nézni.

Köszönöm,Dóri

Sziasztok!

Én is szeretnék jelentkezni, mint modell.

Képek adatlapomon, meg küldök szívesen még.

Üdv

Nóri

Szia!

Modellnek jelentkeznék a projekthez :)

Adatokat és képeket megtaláljátok az adatlapomon!

Üdv: Orsi

Szia, engem is érdekel, mint fotós. Szerintem érdemes ezt több fotóssal csinálni, szívesen lennék az egyik.

Ha igényt tartasz rám, várom a részleteket.

Jelentkeznék! :)

Adatok a profil oldalamon, képek (http://www.flickr.com/photos/deaknoemi), videoó-referencia (http://exposureroom.com/members/VFilmPresents/292d1821347140faadab3...), utóbbinál a barna hajú vagyok én. :)

Kreativitásban nincs hiány, grafikusnak tanulok, továbbá varrok és ruhákat tervezek, így stylistként is szívesen csatlakozom, és a fotók utómunkáit, retusálását is szívesen vállalom.

Várom válaszod!

Noémi

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

© 2019   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek