Figyelmedbe szeretnék ajánlani egy nagyszerű modellmunka lehetőséget. Bár a megrendelő pénzt nem tud érte fizetni, azért olvasd végig e felhívást, mert érdemes!

A L’oréal MATRIX divíziója fotószemináriumot tart augusztus 26-27-28-án fodrászai részére, melyen DAVID ARRAEZ világhírű francia fotóművész tart képzést, hogy egy fodrásznak hogyan kell egy fotózáson egy stáb
munkáját segíteni. (a fodrász weblapja: www.arraez.com).

Ennek apropóján aug. 26-án 8 darab modell, és aug. 27-én is 8 darab modellre van szükségük, akik frizurát, sminket és stylingot – mint egy divatfotózáson – kapnak, és utána David Arraez
fotózza őket.

A casting ideje: 2010. augusztus 26. csütörtök délután

A helyszín: még tisztázás alatt van!

Olyan lányok jelentkezését várják:

-          akik megengedik a hajukat, festeni, színezni, A MATRIX munkatársai a
kiválasztott modellekkel mindent megbeszélnek!!! Fotóanyag is van a frizurák színeiről, amit mailben el tudunk küldeni!

-          160 és 175 cm közötti magasságúak;

-                        36-38-as konfekció méretet hordanak;

-                        15-30 év közöttiek.

A kiválasztott lányok pénzbeli juttatás helyett egy 15.000-20.000 forint közötti értékű ajándékcsomagot kapnak, illetve megkapják az elkészített fotóikat, mely
portfoliónak sem utolsó, valamint egy gyönyörű frizurát a 2010-es Matrix trend
jegyében.

Az ajándékcsomag tartalma:

Maybelline Express szempillaspirál, Maybelline watershine gloss, Maybelline Eyestudio mono, Garnier Essential krém, Garnier bőrfeszesítő testápoló, Matrix Color smart sampon, Matrix Colors smart balzsam, Maybelline
körömlakk, Garnier arclemosó tej, Garnier arclemosó tonik.

A castingra jelentkezni a globalcharacters@gmail.com
mailcímen lehet augusztus 23. hétfő estig!

Megtekintések: 38

A válaszok erre a beszélgetésre be vannak zárva.

Válasz erre a beszélgetésre

szia
tudom kicsit későn de küldtem egy jelentkezési emailt. Remélem azért nem túl későn.
üdv Martin Márta

RSS

© 2019   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek