Sziasztok, az ősz során több fotózásra is keresek modelleket. Fiúkat és lányokat is. Nem divatfotózás. Se magasság, se méret megkötés nincs. Fizetős munka, de megkapjátok képeket is. Itt olvashattok további részleteket: www.nitorphoto.com/modellinfo
Ha érdekel a lehetőség vagy kérdésed van, írj emailt! (info@nitorphoto.com)

Megtekintések: 374

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Szia küldtem emailt! Köszi Brigi
Szia!
E-mailben már jelentkeztem pénteken, fotóimat megtalálod a Modellonline-on is.
válaszodat várva:
Gréta
Szia Zsolt!

Én is jelentkezem munkára. Fotók itt vannak a Modellonline-on, de ha kéred, küldök még.
mivel nem lakok a közelben érdekelne, hogy ha már egy modell tapasztaltabb de mégnem nagykorú kb mennyit kap mert sajnos akkor az utazást is meg kell oldjam...előre köszönöm a válaszod :)
Szia jelentkezni szeretnék!!! Brygi16@freemail.hu / 0620 32 00 818 !!! Köszi
Szia,Érdekelne a munka. :)
Sziasztok! Először is köszönöm a fantasztikus méretű érdeklődést, nem számítottam rá. Olyan sok levél érkezett, hogy egyszerűen nem győzöm. Sokaknak még az első megkeresésre sem reagáltam, de ez nem jelenti azt, hogy nem felel meg. Szisztematikusan haladok, igyekszem jelentkezési sorrendben válaszolni. Persze látom az érkező jelentkezéseket és biztosan tudom, hogy még többeteknek pozitív választ fogok adni, amikor eljutok oda. Senki nem marad le semmiről, de ezúton is a türelmeteket kérem.
Zsolt
Kedves Zsolt!
Érdekel a munka, írj ha tudunk együtt dolgozni!
Köszönettel:Németh Nikolett
Szia! Kép nélkül küldtem, névvel...nem tudom, mi lehetett a baj. Köszönöm, hogy így is figyelembe vettél:)

Nyulászi Zsolt mondta:
Szia Flóra! Egy-két esetben másnál is előfordult ez. Talán túl sok a kép amit küldtél vagy túl nagyok, vagy valami hasonló okból dobja vissza a szerver. Próbálj kép nélkül küldeni egy emailt! Figyelj rá, hogy .com a vége és nem .hu
Más ötletem nincs. De a jelentkezésed így is vettem és meg tudom nézni a képeidet itt az oldalon.
Szia Adri! Nem tudom, mi a baja. De küldtem neked én emailt, remélem abban az irányban átmegy.
-Zsolt-

Winke Adrienn mondta:
Szia, sajnos nem tudok emailt küldeni, mert visszadobja a rendszer. Van esetleg más ahova küldhetem? Adri
Szia, sajnos nem tudok emailt küldeni, mert visszadobja a rendszer. Van esetleg más ahova küldhetem? Adri
Szia,
engem is érdekelne a fotózás. küldtem emailt.
Bettina

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

© 2019   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek