Sziasztok,BUÉK!

Nemzetközi munkákra keresek modelleket:

-sos-ben olyan modelleket keresek -referenciaanyaggal,amiből küldhetnék a megrendelőnek

- folyamatosan várom kezdők jelentkezését is,akár portfólió nélkül is.

puszi:Zs.

Megtekintések: 849

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

szia,külföldi ügynökségeknek közvetítek modelleket 2-6 hónapos időre kötünk szerződést.elsősorban profi modelleket ,akiket már nem kell tanítani és van referenciája is,de kezdőket is szívesen látunk,mert akár pár hónap múlva már készen állhat a munkára.ha érdekel,gyere el szombaton 10órakor lesz castingunk Budapesten:VIII.Asztalos Sándor u 9.vagy írj(magasságod,korod+pár fotó):

susan.fashionarts@gmail.com-ra

Bali Gina Judit mondta:

Szia Zsuzsi!

Tudnál küldeni több információt a témában? :)

Köszönet! Bali Gina

szia,a következő címre kérekszépen:fotókat,magasság,kor,mell/derék/csípő méretet:

susan.fashionarts@gmail.com

Petra Kiss mondta:

Szia!Engem is érdeklne a munka.

Üdv:Petra

szia,küld pár fotót,magasságod,korod,mell/derék/csípő méreted a köv címre:

susan.fashionarts@gmail.com

Várom,szia

Görög Réka Dorottya mondta:

Szia! Engem is érdekelne külföldi munka. Képek az adatlapomon! Köszi :)

Engem is!! :D

szia,adatokat kérnék a köv.címre:susan.fashionarts@gmail.com:

kor,magasság,cipőméret,nyelvtudás,jelenlegi ügynökséged,munkád.mikor tudnál utazni?ált.3-6 hónapra mennek a modellek .egyeztetünk,aszerint neked,hogy jó.várom válaszod:zsuzsi

Dósa Kinga mondta:

Engem érdekel!

dosakinge@gmail.com

szia,adatokat kérek a köv.címre:susan.fashionarts@gmail.com

kor,magasság,cipőméret,nyelvtudás,jelenlegi ügynökséged,munkád,tudsz bármikor utazni?

köszi,várom:zsuszi

Perczel Dóra mondta:

Szia,

engem is érdekelne!

az adatlapomon vannak képek!

üdv,

P.Dóri

szia,adatokat kérnék:susan.fashionarts@gmail.com:kor ,magasság,cipőméret,nyelvtudás,van-e ügynökséged,munkád most.külföldre tudsz menni elvileg bármikor?

várom mielöbb a válaszod,köszi

Balogh Beáta mondta:

Szia!

Engem is érdekelne!

üdv:

Bea

susan.fashionarts@gmail.com-ra küld,légyszi

Kakas Zsuzsi mondta:

szia Zsuska,itt Zsuska :)  .kérek szépen tőled:kor ,magasság,cipőméret,van-e ügynökséged,munkád most?angol nyelvtudás,tudnál-e utazni külföldre több hónapra is akár? várom válaszod,szia

Zsuska mondta:

szia, jelentkezek

üdv: Zsuzska

szia Zsuska,itt Zsuska :)  .kérek szépen tőled:kor ,magasság,cipőméret,van-e ügynökséged,munkád most?angol nyelvtudás,tudnál-e utazni külföldre több hónapra is akár? várom válaszod,szia

Zsuska mondta:

szia, jelentkezek

Szia!

Én is szeretnék jelentkezni.Az adatlapomon találsz képeket, illetve referenciákat.

Üdv, Dóri

szia, jelentkezek

szia! engem is érdekelne

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

© 2019   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek