Magas, vékony, hosszabb hajú, világosabb bőrű, SZÉP ARCÚ modellt keresek több projekthez is :) Ha magadra ismersz, és érdekelne, kérlek írj mailt, a reti.dora@divatsmink.hu címre, vagy jelölj barátnak, és akkor ide is tudsz írni, és elküldeném a részleteket, hogy miről is lenne szó, és az anyagiakat is meg tudnánk beszélni! Köszönöm!
Réti Dóri

Megtekintések: 323

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Szia! engem is érdekelne a dolog:) küldtem neked pár képet, várom visszajelzésedet! Dóri
Szia
Szivesen mennék smink modellnek ha alkalmasnak találsz jelezz kérlek köszi Nory
Szia!

Én szívesen mennék smink modellnek. Nézd meg a képeimet, hogy szerinted megfelelő vagyok e neked, és ha igen, akkor írd le a részleteket légyszíves! Köszönöm, Lilla
Szia!

Én már jelentkeztem nálad! De érdekelne a munka!

Üdv.: Edina
Szia Dóra! Ha alkalmasnak találsz, kérlek, jelezz vissza. Köszönöm: Tekla
Szia Dori.

Magamra ismertem!!Jelentkezhetek? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Puszi Viki :)
Szia Dóri,

Engem is érdekelne, ha még aktuális. 181cm magas és 57 kg vagyok..
Képeket szívesen küldök az emailedre, mert itt a modellonline-on csak egyet hagytam a profilomban.

Üdv: Zsuzsi
Szia!
Engem is èrdekelne a dolog!!!
Remelem nem csusztam le rola :)
175 cm, 57 kg, vilagosabb bor, hatkozepig ero barna haj (hullamos) az arc meg valoban relativ de a sminkesek szeretik az arcomat alatalaban.
Ha kellenek akkor jelezz!

Szep napot!
Dina
Szia Dóri!

Érdekelne a lehetőség! 179,5 cm magas vagyok, és 58 kg. A bőröm elég világos, a hajam hosszú, barna. Kérlek tekintsd meg profilomat és ha alkalmasnak találsz, írd meg a további részleteket!

Előre is köszönöm! SZép napot!

Üdv:
Judit
szia dóra, engem is érdekelne a lehetőség. bár a szép arc relatív, de reménykedjünk. üdv, szandra
Szia Dóri,

Engem is érdekelne. 181cm magas és 57 kg vagyok..

Üdv: Zsuzsi
Szia Dóri!

Engem nagyon érdekelne. Tudnál küldeni részleteket?

Köszi,

Csengi

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

© 2020   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek