Sziasztok,
stock fotózáshoz keresünk olyan fotóst, aki rendelkezik külső térben való reklámfotózási gyakorlattal. Amit fotózni kéne, az két teljes család, nagyszülőkkel. Leginkább olyan fotóst keresünk, aki ehhez szereplőket is tud biztosítani. Ez természetesen nem feltétel, de előny.
A jelentkezéseket a nikolett.seres@youngandpartners.hu e-mail címre várjuk.

Köszi!

Megtekintések: 189

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Kedves Andrea, köszönöm a választ, továbbítottam az illetékeseknek. :)

Martinecz Andrea mondta:
Kedves Magdi! Urbán Ádámot javaslom - itt is fent van a modellonline-on - együtt is készítettünk már több ilyet, pl. a Magyar Postának vagy az Eon-nak. Ő volt a fotós, én a stylist. A Magyar Posta fotóiból néhányat megtekinthetsz ügynökségi oldalunkon www.globalcharacters.com. A fotózásokhoz a szereplőket is mi biztosítottuk. Ádám munkáiról bővebben a www.urbanfoto.hu oldalon is találsz.
Kedves Magdi! Urbán Ádámot javaslom - itt is fent van a modellonline-on - együtt is készítettünk már több ilyet, pl. a Magyar Postának vagy az Eon-nak. Ő volt a fotós, én a stylist. A Magyar Posta fotóiból néhányat megtekinthetsz ügynökségi oldalunkon www.globalcharacters.com. A fotózásokhoz a szereplőket is mi biztosítottuk. Ádám munkáiról bővebben a www.urbanfoto.hu oldalon is találsz.

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

© 2020   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek