HIRDETÉS

Stock jellegű fotózásra keresek három hölgyet. Csatolok pár képet, hogy lássátok. A lényeg: mosolygós, életvidám, jaj de szeretek vásárolni és boldog vagyok barátnős figurát kell hozni. 170 cm feletti, kifejezetten jó megjelenésű, tapasztaltabb modellek jelentkezését várom. Smink és ruha a sajátotok, reklámszatyrokat kaptok egyedül... :). A fotózás 2010. július 20-án kedden 10 - 14 lesz egy budapesti bevásárlóközpontban. A díjazás 10e Ft.

Megtekintések: 868

Mellékletek:

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

köszönet a sok válaszért... :)
az alábbi modellek megjelenésére számítok 2010. július 20-án (kedden) 9.45kor az Aréna Plaza - 1087 Budapest, Kerepesi út 9. – panoráma liftnél, a szökőkútnál a földszinten:
Bartha Petra
Boros Georgina
Bozorádi Linda
Gál Adrienn
Hering Csilla
Iglódi Franciska
Kurmann Kata
Misik Renáta
Parti Flóra
helyben lesz kiválasztva a 3 modell
kérem, hozzatok egyszerű, nyári ruhát és egy szett elegánsabb, de szintén nyári ruhát
smink és fodrász sajnos nem lesz, úgy készüljetek
a díjazás ahogy írtam 10e Ft., a munka után közvetlenül
ha kérdésetek van, a +36 (30) 4759 789 telefonszámon elértek
Szia!
Én is szeretnék jelentkezni a fotózásra, van tapasztalatom és a mosolygás is nagyon jól megy :D :D:D
e-mail: sz_edina12@citromail.hu
Üdv: Edina
szia, én is jelentkeznék, írtam a jelöléshez üzenetet.
Szia!
Én is szívesen jelentkeznék!!!
Misik Renáta

Email címem: reny.misik@gmail.com
Szia ha van rá lehetőség szívesen részt vennék a fotózáson. :)
Szia. 176cm vagyok és alapvetöen mosolygos én is szeretnék jelentkezni. email: balazsvivi@freemail.hu
szép napot Vivi
Én is jelentkezem, írtam privátot....
Szia, én is szeretnék jelentkezni! Képeket küldök még az e-mail címedre!
Szia!
Nagyon szívesen jelentkeznék:)
Volt már hasonló munkám! Hoteleknek csináltunk promóciós képeket, a Turizmus Zrt.-nek dolgoztam.
Linkeltem pár képet. Remélem megfelel!
Üdv: Szeszil
Mellékletek:
Szia,jelentkeznék a munkára én is,ha megfelelek. Már voltam ilyen jellegű fotózáson. Elküldtem a képet az email címedre. Remélem tetszeni fog. Köszi,Petra:)
Szia Laci,

Szeretnék jelentkezni a fotózásra.
Képeket tudok küldeni, ha kell, mert ide csak egyet töltöttem fel.

Üdv: Zsuzsi
Szia!
Én is jelentkeznék a munkára.Életvidám lány vagyok és nagyon szeretek vásárolni. 175 cm vagyok. Adatok és referenciák az oldalamon. Ha lenne lehetőségem az e mail cimem szilva.juhasz@gmail.com.
Előre is köszönöm

Hozzászólás a beszélgetéshez

RSS

© 2019   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek