Az összes beszélgetés címkézett 'stylist' (13)

Beszélgetések Válaszok Utolsó aktivitás

Stylist WANTED!

Sziasztok! Hosszútávú közös együttműködésre keresek STYLISTOT, olyan ember személyében,aki  - tud csapatban gondolkodni  - imádja a divato…

Indította: Stiglincz Gábor

0 Jan 13, 2015

Állásajánlatok a Szabó Imre Szalonoknál

A Szabó Imre szalonok 30 éves szakmai múltra visszatekintő szépségszalonok Szabó Imre mesterfodrász, és Szabó Éva mesterkozmetikus jóvoltáb…

Indította: Barna Alexandra

0 Nov 13, 2014

Fotográfusképzés

Kedves Modellek, Sminkesek és Stylistok! A SZÁMALK-Szalézi Szakközépiskola fotográfus képzésének vezetője vagyok. Az idei tanévben nappali,…

Indította: Papatasi

0 Szept 20, 2014

Létezik olyan, hogy STYLIST levelezési lista vagy hasonló fórum?

Sziasztok! Egyik ismerősömet felkérte egy divatcég, hogy szervezzen meg egy rendezvényt, amire a cég stylistokat szeretne meghívni. De én n…

Indította: Steiner Gábor

0 Szept 14, 2014

SOS - cipő együttműködő partner

Sziasztok! Nagyon nagyon SOS-ben keresünk cipő együttműködő partnert! További részletek e-mailben: beautyandsporting@gmail.com

Indította: Elysium Hostess

0 Nov 29, 2013

Stylistot keresünk extrém fotzáshoz

Téli extrém témájú fotózáshoz keresünk stílistot ! Jelentkezni  : moneshugi@gmail.com képekkel !!!

Indította: Sophie Lorincz

0 Jan 22, 2013

STYLISTOT KERESEK FASHION VIDEOHOZ TFCD ALAPON!!!!

Oktober elejei forgatashoz keresek stylistot (es fodraszt is!!) TFCD alapon!!email: forraibrigi@gmail.com

Indította: Forrai Brigitta

0 Szept 19, 2012

Stylistot keresek egy meglevo stab bovitesehez.

Sziasztok! Stylistot keresek, aki tudna velunk dolgozni.  Reszleteket pruvatban!  Ha felkeltettem az erdeklldesed kerlek jelentkezz  refere…

Indította: Tóbi László

0 Febr 23, 2012

STYLIST kerestetik zenekari promó fotózáshoz!

Egy zenekar hamarosan megjelenő lemezének apropóján promó fotózásához keresünk stylistot! Koncepció és ruhák valamennyire már adottak, de s…

Indította: Schindl Gabriella

3 Nov 28, 2011
Schindl Gabriella válaszolt

SOS stylistot keresek

SOS stylistot keresek szerda dálutáni tfcd fotózáshoz. Részletek: orsolyajuhasz.photo@gmail.com 30 5253564

Indította: Juhász Orsolya

0 Ápr 13, 2010

RSS

© 2019   modellonline.hu   Működteti:

Profilkártyák  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek